С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Негативните страни на кърменето

Кои са онези моменти при кърмене, които така болезнено се запечатват в...

Кризата на две годишните

Малчуганът ти вече е проходил и изследва активно света наоколо, преодолява...

Възстановяване на менструалния цикъл след раждане

Не, че бързаш да наваксаш с месечните неразположения, но в края на краищата...

Ползите от предучилищното обучение

Предучилищното обучение е необходимата преходна стъпка между детската градина и...

Последно посещение: Дата и час: Чет Сеп 19, 2019 7:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2009 8:27 pm 
фурия
Аватар

цвети много обича да яде баничка;сандвич със салам и кашкавал;крокети;филийка с масло; макаронки и поничка със крем :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 20, 2009 11:26 pm 
фурия
Аватар

Мен ме затруднява цялото меню на Дара. Напоследък направо незнам какво да и давам. Днес и правих мюсли, доста подслаедни - не ги яде. Хапна 2-3 лъжици каша и това е. Навън си дояде със снаксове. И супите ми неиска, яде тези на Маги. За сметка на това, като види пакетче и мисли, че вътре има нещо за ядене.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 21, 2009 12:06 am 
фурия
Аватар

Супите са хубаво нещо,жалко че не иска.Може като порастне още да ти е по леко с менюто й,пожелавам ви го.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 11:20 am 
бърборко
Аватар

За Поли менюто е бедничко - попара, каша , к.мляко с бисквити и кърма с бисквити редуваме и това е положението.Кака й вече е голяма стига да иска яде всякакви закуски.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 24, 2009 6:26 pm 
фурия
Аватар

И Аиша за съжаление е фен на нездравословното хранене. В общи линии яде това, което хапва и баща й. Добре поне, че много и харесват моите манджи.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 24, 2009 8:02 pm 
фурия
Аватар

Аз реших да опитам детска кухня. Днес не успях да се свържа, за да поръчам за другата седмица, но утре ще опитам пак. Дара предпочита сухи супи, пред моите. Което ме ядосва, защото постоянно се поддържам присъствие на моркови, целина, магданоз и т.н. в хладилника. Често забравям какво имам и ми се развалят, после чистене. И накрая да си хапва сухи супи, а на моите да се мръщи. Не го разбирам.
А за закуските и слагам печена филия с масло или пастет, домат или краставица, нарязвам кренвирш и я оставям да си избира. Но понякога и това неиска.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 16, 2009 11:45 am 
фурия
Аватар

Като пораснете изборът ще е значително по-лесен. А и вкусовете на децата много се променят.
За закуска на Арчи давам филия с масло и мед или конфитюр, с пастет /любимото му/ или от зърнените закуски - на тях им е страшен фен, а и рекламите са голямо нещо. Нескуик и Чокапик са сред любимите му. Също така на закуска винаги присъства прясно мляко с какао, изпива си по една голяма чаша, с изключение на случаите, когато яде зърнените закуски, тъй като тях му ги изсипвам в купа с мляко.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]