С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

От какво може да се скъси шийката на матката?

От какво може да се скъси шийката на матката и възможно ли e това да стане за...

Eстествено раждане след цезарово сечение

Най-вероятно вече си чувала репликата „Веднъж секцио – винаги секцио“. Но не...

Стилна бременна през есента - 50 модни идеи

Стилна бременна през есента - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Главоболие по време на бременност

Няма приятна болка. Но главоболието по време на бременност трябва да бъде...

Последно посещение: Дата и час: Пет Окт 18, 2019 9:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 12:35 pm 

Здравейте мами ...
Имам "проблеми" с моята дъщеря , ако мога така да ги нарека , пълни сме с енергия на 7 месеца сме вече я пускам с проходилка но си мисля ,че е мъничка и ме е страх от изкривяване . Другото е, че както изляза от стаята и се почват истерични писаци и силен плач. Моля ви споделете вие как се забавлявахте през този период и как ги оставяхте за 5 мин сами без сълзи .
Благодаря ви предварително !

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 7:36 pm 
любопитко
Аватар

Сам без сълзи беше само докато спи,моя разбойник :lol:
В труден период сте,но както всичко останало и той ще отмине.
Чесно казано не мога да се сетя за нещо с което да съм ти полезна.
Моя син като беше по малък си поспиваше след всяко хранене поне час и половина два,така,че тогава успявах да посвърша нещо.
Като се налага сме ходили и до тоалетна заедно.
Единственото нещо което приковава вниманието му и до ден днешен това са рекламите по ТВ.Сутрин до към 10 часа по евроспорт дават реклами,често са ме спасявали като е трябвало да свърша нещо набързо докато е буден.
Успех и дано намерите вашето решение.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 10:49 am 

Благодаря за сега решението за най-много 10 мин е изсипан целия кашон с играчки + дистанционно, наелоново пликче, капачки , телефон , лазене, катерене, падане= РЕВ .Просто е огън :evil:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 2:40 pm 
Аватар

Това е напълно нормално. И моя "бандит" беше така. Само проходилката ме спасяваше и затова си позволих да го сложа много рано , като теб. Там засияваше. Сега искам да кажа, че не е добре да го слагаш, щом като лази. Той така ще се придвижва до където иска, няма нужда от нея. Моят син не се научи да лази, искаше направо да ходи, та като го оставех на земята започваше да" мучи и ъ-ка ", докато не го вдигна.Понеже не можех да търпя да ми мрънка го вдигах и сега си нося последствията. Затова прибегнах до проходилката, та да е прав, да ходи и дано миряса :). Но....не. Като си е мрънкащо, то си мрънка. Сега ходим за ръка из всички стаи като скачени съдове, за да пипа навсякъде. Страх го е да се пусне от мен макар че е супер стабилен и дори тича правилно. Това сама си го направих, да ти кажа. Но.. сега съвета. Оставяй го на земята с играчки в различни посоки. Той ще си лази до тях и така ще се забавлява. Докато стигне едната, ти ще можеш да отидеш да тоалетната или да направиш попарата и т.н. Задължително обаче излизай от стаята. Като не те вижда ще си играе. Като сме при тях, смятат,че трябва да си играем с тях задължително и почват да мрънкат. Ако те е страх да го оставяш на земята, слагай го в кошарката. Там ще се мъчи да се изправя и така ти ще идеш за малко до другата стая, пускай му телевизора на рекламите, давай меки играчки, за да не падне върху някоя остра да се нарани. Общо -взето се научават с времето. Стига ти "за момента да си изгубиш слуха"...

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 08, 2019 12:04 pm 
Аватар

До една годинка най забавното за малките е да опознават света и най интересното е да достигнат там където или ръстта или физически не могат да се домогнат .Най голямото щастие е мама да остави отворено някъде където не може и само стой и гледай цирк :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ]  Модератор: vilijov

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]